NOORD
Zondag Eerste klasse F, mannen zondag:
GRC Groningen - LAC Frisia 1883 1 - 4
Steenwijk - Achilles 1894 1 - 1
Bergum - VKW 3 - 0
SVBO - SC Erica 2 - 1
TVC '28 - Emmen 1 - 4
Nieuw Buinen - FC Wolvega 3 - 2
Heerenveen - GVAV-Rapiditas 0 - 2.
Zondag Tweede klasse K, mannen zondag:
Wacker - Dwingeloo 1 - 3
HODO - Dalen 2 - 3
LSC 1890 - GAVC 1 - 1
ONB - Drachten 1 - 1
Friesland - Ruinerwold 2 - 0
Germanicus - St.Annaparochie 2 - 4.
Zondag Tweede klasse L, mannen zondag:
Zwartemeer - Muntendam 3 - 1
Rolder Boys - Noordster 2 - 0
Hoogezand - Actief 1 - 0
Peize - Velocitas 1897 4 - 0
Annen - Titan 3 - 0
TEVV - WVV 1 - 3
Groninger Boys - Gronitas 5 - 2.
Zondag Derde klasse A, mannen zondag:
Geel Wit - Warga 0 - 0
DTD - DIO Oosterwolde 1 - 1
Harlingen - S.C. Stiens 4 - 1
Harkema Opeinde - MKV'29 1 - 6
VC Trynwalden - SC Franeker 0 - 3
Dronrijp - Oerterp 3 - 0.
Zondag Derde klasse B, mannen zondag:
Read Swart - Nieuweschoot 0 - 1
De Blesse - Beilen 2 - 3
FC Assen - Asser Boys 0 - 2
Steenwijkerwold - Jubbega 0 - 2
FC Oldemarkt - Zuidwolde 1 - 2
SC Emmeloord - VENO 2 - 0
Ruinen - Roden 0 - 3.
Zondag Derde klasse C, mannen zondag:
De Vogels - ZFC Zuidlaren 2 - 4
ZNC - Helpman 0 - 2
ASVB - Siddeburen 1 - 5
BATO - Hunsingo 1 - 2
GSAVV Forward - HSC 3 - 0
Amicitia VMC - Gruno 5 - 1
FC Lewenborg - Bellingwolde 4 - 1.
Zondag Derde klasse D, mannen zondag:
Wildervank - CEC 2 - 2
Sleen - Stadskanaal 3 - 1
FC Ter Apel '96 - Zwartemeerse Boys 0 - 2
ZBC - Veendam 1894 2 - 3
Valthermond - Raptim 2 - 1
SVV'04 - Twedo 0 - 1.
Zondag Vierde klasse A, mannen zondag:
Irnsum - Giethoorn 2 - 0
Gorredijk - Thor 1 - 0
FFS - Nicator 2 - 2
De Walden - Surhuisterveen 1 - 0
Oosterlittens - Renado 2 - 0
Terschelling - Akkrum 1 - 2.
Zondag Vierde klasse B, mannen zondag:
vv Stanfries - S.V. Hoogersmilde 4 - 4
Havelte - LEO (Loon) 3 - 2
Zandhuizen - Trinitas 1 - 4
Wijster - ODV 2 - 1
Old Forward - Bakkeveen 2 - 0
Smilde'94 - Udiros 2 - 6.
Zondag Vierde klasse C, mannen zondag:
SV Bedum - Haren 2 - 2
Kloosterburen - FVV 5 - 2
Hoogkerk - VVK 1 - 3
Nieuw Roden - MOVV 1 - 4
Farmsum - Heiligerlee 0 - 6
VAKO - Zevenhuizen 11 - 0.
Zondag Vierde klasse D, mannen zondag:
DVC'59 - Eext 6 - 0
Gasselternijveen - Protos 1 - 6
Zandpol - Alteveer 2 - 3
Pekelder Boys - Gieten 1 - 1
SVBC - Valther Boys 1 - 1
DSC'65 - Schoonebeek 1 - 0
KSC - Veelerveen 2 - 0.
Zondag Vijfde klasse A, mannen zondag:
Robur - Langweer 3 - 1
Bolsward - RES 3 - 0
Langezwaag - Oldeboorn 0 - 5
St.Jacob - AVVafg
Blauwhuis - Bakhuizen 3 - 7
Black Boys - Aengwirden 10 - 2.
Zondag Vijfde klasse B, mannen zondag:
Kuinre - Wapserveen 1 - 1
Oranje Zwart - Willemsoord 5 - 0
v.v. Diever-Wapse - Steenwijker Boys 0 - 6
BEW - RKO 2 - 3
Oosterstreek - FC Kraggenburg 3 - 2
Scheerwolde - VWC 1 - 1.
Zondag Vijfde klasse C, mannen zondag:
De Sweach - Mildam 5 - 3
Donkerbroek - Haulerwijk 0 - 0
SC Boornbergum'80 - Sportclub Makkinga 0 - 4
Houtigehage - Wispolia 4 - 1
Oldeholtpade - Blue Boys 5 - 0
Sport Vereent - De Wilper Boys 4 - 1
Tijnje - FC Fochteloo 9 - 3.
Zondag Vijfde klasse D, mannen zondag:
Harkstede - Froombosch 3 - 0
Eenrum - Woltersum 0 - 0
Usquert - Blauw Geel'15 0 - 9
SVMH - WEO 3 - 2
GVB - Warffum 1 - 4
Kwiek - Engelbert 1 - 1.
Zondag Vijfde klasse E, mannen zondag:
Tynaarlo - Gieterveen 5 - 0
SGO - Witteveense Boys'87 1 - 3
GKC - SVZ 0 - 5
HOC - Buinerveen 5 - 0
Buinen - FC Amboina 1 - 0
TLC - EEC 1 - 0.
Zondag Vijfde klasse F, mannen zondag:
THOS - Wedde 2 - 2
Drieborg - Sellingen 1 - 4
PJC - SPW 1 - 2
Bareveld - SC Scheemdaafg
DWZ - Meeden 1 - 12
Westerwolde - Nieuweschans 3 - 2
BNC - Oldambtster Boys 13 - 0.
Zondag Vijfde klasse G, mannen zondag:
EHS'85 - Weerdinge 1 - 1
VIOS (O) - Weiteveense Boys 0 - 1
SC Balkbrug - IJhorst 3 - 0
DVSV - Pesse 10 - 5
HH Combi - DOS'63 0 - 4
Uffelte - Roswinkel Sp. 0 - 2.