Algemeen
5 Zondag november 2023
-
Algemeen
Uitslagen Programma amateurvoetbal op zaterdag 4 november
Zaterdag-zondag 1e klasse J 18.00WVV – HZVV, 5-2 18.00Velocitas 1897 – GRC Groningen, 4-2 15.00Oranje Nassau G – PKC 83,0-1 15.00DZOH – GVAV Rapditas, 4-1 18.30 WKE-SVBO, 2-2 Zaterdag 2e Klasse J 14.30Drenthina – Groningen VV, 8-0 14.30Grijpskerk – FC…
2 Donderdag november 2023
-
Algemeen
Gemeente Emmen zoekt de Emmense onderneming van het jaar 2023
EMMEN - De gemeente Emmen heeft de zoektocht geopend naar de Emmense onderneming van het jaar 2023. Deze jaarlijkse prijsuitreiking is bedoeld om innovatieve, onderscheidende, duurzame en maatschappelijk betrokken bedrijven en organisaties in de gemeente in…
-
Algemeen
Pre-order de winter-editie van RIDE en maak kans op kaarten voor de Zesdaagse van Rotterdam
EMMEN - De wintertijd is ingegaan, de dagen beginnen te korten en het zal niet lang meer duren voordat we met elkaar rond de kerstboom zitten. En daar kijken we naar uit, want de feestdagen zijn de ideale periode om gas terug te nemen en lekker te genieten…
-
Algemeen
Programma amateurvoetbal op zaterdag 4 november
Zaterdag-zondag 1e klasse J 18.00 WVV – HZVV 18.00 Velocitas 1897 – GRC Groningen 15.00 Oranje Nassau G – PKC 83 15.00 DZOH – GVAV Rapditas Zaterdag 2e Klasse J 14.30 Drenthina – Groningen VV 14.30 Grijpskerk – FC Surhusterfean 15.00 Gorecht – LTC 14.30…
30 Maandag oktober 2023
-
Algemeen
Overzicht amateuvoetbal van zaterdag 28 oktober
SVBO pakt drie punten tegen VKW BARGER OOSTERVELD – In de zaterdag/zondag 1e klasse J was DZOH speelvrij, terwijl SVBO op het eigen sportpark VKW als tegenstander kende. De ploeg uit Westerbork kende tot nu toe net als SVBO een matige start van de competitie…
29 Zondag oktober 2023
-
Algemeen
Uitslagen amateurvoetbal op zondag 29 oktober
Zaterdag/zondag 1e klasse J 15.00 HZVV – Velocitas 1897, 2-0 14.30 Hoogezand – WVV, 1-3 14.00 SVBO – VKW, 2-1 14.00 GVAV-Rapiditas – WKE 16, 3-2 Zondag 2e klasse H 14.00 EMMS – Zuidwolde, 3-0 14.00 RSC – Bon Boys, 1-2 14.00 Sc Erica – Steenwijkerwold…
21 Zaterdag oktober 2023
-
Algemeen
Bekerprogramma Knock-out Ronde 1 clubs regio Emmen
Donderdag 19 oktober DZOH – Havelte 5-0 Zaterdag 21 oktober 15.00 FC Klazienaveen – DC Assen 17.00 SVV 04 – ONR 12.15 Urk 2 – Drenthina Zondag 22 oktober 14.00 Sc Emmeloord – SVBO 14.00 Ruinen – Titan 14.00 EHS 85 – Germanicus
19 Donderdag oktober 2023
-
Algemeen
Daling WW stagneert, energietransitie vraagt technisch personeel
EMMEN - In september bleef de WW vrijwel constant in Drenthe. Ook op jaarbasis is er vrijwel geen verandering. De WW blijft historisch gezien op een laag niveau. Daarnaast vraagt de energietransitie om meer personeel in de industrie.
13 Vrijdag oktober 2023
-
Algemeen
Vrijdag 20 oktober pompoenen op de Emmer Markt
EMMEN - Vrijdag 20 oktober staat de herfstvakantie voor de deur en breekt een gezellige periode aan. Op de Markt staat een mooie kraam met pompoenen waar kinderen GRATIS mogen snijden en knutselen. Ook zijn er pompoenen te koop! De kok van de Markt bereid in…
-
Algemeen
Obs De Iemenhof uit Schoonebeek wint succesvolle Textiel Race 2023
SCHOONEBEEK - Vier weken lang zijn vijftien basisscholen in de gemeente Emmen de strijd aangegaan tegen oud textiel. Op deze manier hebben ze in het totaal maar liefst 25.569 kilo oud textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of…
5 Donderdag oktober 2023
-
Algemeen
Vincent van Gogh en zijn ROEPING
EMMERSCHANS - Vincent van Gogh is een van de meest bekende kunstenaars ter wereld, maar wat veel mensen niet weten is dat hij aanvankelijk een totaal andere roeping had. Hij koesterde namelijk de wens om dominee te worden. De lezing begint met het verkennen…
-
Algemeen
De regio van Technische vakmanschap
EMMEN - De Dutch TechZone strekt zich uit over de gemeenten Borger-Odoorn, Emmen, Hoogeveen, Hardenberg en Coevorden. Samenwerken en kennis delen is onze grootste kracht. Ondernemers, kennis- en onderwijsinstellingen en de overheid werken samen om de economie…
28 Donderdag september 2023
-
Algemeen
Tophandbal net over de grens
MORDHORN/LINGEN - Hoe heeft de HSG Nordhorn-Lingen het tot nu toe gedaan? In de hele oefen periode is het team ongeslagen gebleven. In de 1e bekerronde won men uit bij de promovendus in liga 2, de Tus Vinnhorst met 35-30. De eerste thuiswedstrijd, eveneens…
25 Maandag september 2023
-
Algemeen
Met gidsen, muzikanten, kunstenaars en dansers op historische boerenerven en locaties in Zweeloo
Avondwandeltocht door Zweeloo ZWEELOO - Vincent van Gogh verbleef in 1883 drie maanden van zijn leven in Drenthe en leefde daar op kosten van zijn broer Theo. Deze vond dat Vincent in contact moest komen met de Duitse schilder Max Liebermann, die van tijd tot…



