Cursus ?Bloggen? in Bibliotheek Klazienaveen
KLZIENAVEN - Een weblog is tegenwoordig d? manier om je ervaringen uit te wisselen of je mening te geven. Voor wie ook een weblog wil beginnen, maar nog niet precies weet hoe dat moet, organiseert Bibliotheek [plaatsnaam] de cursus ?Bloggen?.
In deze cursus van twee dagdelen wordt geleerd hoe gemakkelijk en snel een eigen weblog kan worden opgezet. Maar ook wordt gewezen op wat de risico’s van ‘bloggen’ kunnen zijn.Van de deelnemers wordt verwacht dat ze overweg kunnen met internet en dat ze beschikken over een e-mailadres dat via internet te benaderen is (bijvoorbeeld Hotmail).
De cursus wordt gegeven op 8 en 15 januari om 20.00 uur in de bibliotheek Klazienaveen. Een gratis cursusboekje met meer
informatie is in de bibliotheek verkrijgbaar of kijk op de website: www.bibliotheekklazienaveen.nl