BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Burgemeester en wethouders brengen bezoek aan Emmerhout

, door Bennie Wolbers

EMMEN - Nieuwe centrum en speelvoorzieningen op de agenda. Op woensdag 15 april brengt burgemeester Bijl samen met wethouders Holman en Sleeking een bezoek aan de wijk Emmerhout. De nadruk tijdens het bezoek komt vooral te liggen op de gerealiseerde speelvoorzieningen in de wijk. Daarnaast wordt er een bezoek gebracht aan het winkelcentrum Emmerhout.

De collegeleden praten daar met ondernemers over het nieuw te bouwen centrum. Tijdens hun bezoek openen burgemeester Bijl, wethouder Holman en wethouder Sleeking de nieuwe speelvoorziening aan de Laan van de Bork nabij nummer 466. Zij doen dit door een bord te onthullen met de speciale naam van de speelvoorziening.
Wijkbelangen, buurt en kinderen zetten zich samen in!

Timothy Ravor en Jonne de Roo zijn twee jongens uit de wijk die zich samen met Wijkbelangen hard hebben gemaakt voor een speelvoorziening. Door hun vasthoudendheid en zelf geld in te zamelen hebben zij nu de speelvoorziening die zij willen. Het inzamelen van geld is tot stand gekomen door de samenwerking op te zoeken met KanWeljong. KanWeljong was op dat moment in Emmerhout bezig met een pilot samen met het Landelijk
Samenwerkingsverband Aandachtwijken (LSA) en Emmen Revisited.

Nieuw centrum voor Emmerhout
Het verdiepte, verouderde en vooral langgerekte centrum in Emmerhout maakt plaats voor een fris en compact winkelcentrum op straatniveau. Met brede winkelboulevards en nieuwe woningen in het centrum. Een hele verandering, ook voor de ondernemers. Ondernemers gaan met Burgemeester Bijl, wethouder Holman en wethouder Sleeking in gesprek over zaken waar zij in deze fase van het proces tegenaan lopen.