BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Open dag brandweer Klazienaveen

, door Bennie Wolbers

KLAZIENAVEEN - Zaterdag 10 september aanstaande organiseert brandweer Klazienaveen van 13.00 tot 16.30 uur haar Open dag. Alle belangstellenden zijn van harte welkom bij de brandweerpost in Klazienaveen, Derksweg 267. Tijdens deze Open dag zijn diverse demonstraties; t.w. vlam in de pan, een hulpverleningsinzet en de jeugdbrandweer van Coevorden doet een inzet brandbestrijding. Tevens is de Crashtender van de luchtmacht te bezichtigen.

Ook dit jaar is de brandwondenstichting, de nieuwssite Newspower en de Fire Fighting Shop aanwezig. Daarnaast is de brandweerpost opengesteld voor het publiek en kunnen diverse voertuigen en materialen bezichtigd worden. Het
personeel kan u antwoord geven op uw vragen. Voor de kinderen zijn er leuke activiteiten. Ze kunnen o.a. kennismaken met de
waterspuit via het bekende waterspel. Kortom, iedereen is van harte welkom, kinderen tot 12 jaar moeten begeleid worden door een volwassene.
Open dag brandweer Klazienaveen
(foto brandweer Klazienaveen, Derksweg 267 in Klazienaveen).