BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Klazienaveen opnieuw naar winst

, door Bennie Wolbers

KLAZIENAVEEN – In de zaterdag 4e klasse C maakte koploper Klazienaveen geen fout. Op eigen veld werd Mussel met 4-1 aan de zegekar gebonden. Het cre?erde zich in de eerste helft een legio aan kansen maar de Mussel doelman Hendrik Melgers wist zijn heiligdom goed gesloten te houden. Tot aan de 42e minuut, want toen knalde Patrick Bloemberg van buiten de zestien tegen de onderkant van de deklat en de bal via de rug van de uitstekende doelman in het doel verdween. 1-0. Na de hervatting begon Mussel overtuigend aan de wedstrijd en wist na bijna een uur spelen de gelijkmaker te scoren via Peter Boxem. 1-1.

Zat er een stunt in tegen de koploper? Nee, want enkel minuten later was het Martijn Buurs die Klazienaveen op 2-1 zette. Een kwartier voor tijd werd het lot voor Mussel definitief beslist toen eerst Maurice Post en een minuut later Patrick Bloemberg de eindstand op 4-1 bepaalden. Misschien niet de beste wedstrijd van Kalzienaveen, maar wel weer drie punten erbij op jacht naar de titel. 
Klazienaveen opnieuw naar winst
Patrick Bloemberg, hier in een stijlvolle doelpoging had met twee treffers weer een belangrijk aandeel in de overwinning op Mussel. (zie ook fotoboek)