DVC’59 overklast SVBC
NIEUW DORDRECHT - De derby tussen DVC’59 en SVBC werd zondag met 6-0 overduidelijk in het voordeel beslist van DVC’59. De ploeg uit Nieuw Dordrecht waren de oranjehemden uit Barger-Compascuum op alle fronten de baas. Vanaf het beginsignaal lieten de spelers van DVC’59 aan de vele toeschouwers zien dat ze de blamage van een week eerder wilden wegpoetsen. Via goed combinatievoetbal kwam DVC’59 al in de 18e minuut op voorsprong. Nick Mink schoot snoeihard de 1- 0 tegen de touwen.
Hierna volgde een fase van ongeveer 20 minuten dat DVC’59 prachtig voetbal liet zien. Damian Vos maakte in de 25e minuut 2-0. Vervolgens misten Nick en Melvin Mink goede mogelijkheden voor de 3–0. SVBC kon zich in de 1e helft geen enkele uitgespeelde kans creëren. Ruststand derhalve 2–0.
Onvervalste hattrick.
De 2e helft liet tot aan de 85e minuut hetzelfde spelbeeld zien als de 1e helft. Een beter DVC’59 tegen een onmachtig SVBC. Alleen in de laatste 5 minuten kreeg SVBC twee kansen. De stand was toen echter al 6–0. Tussen de 55e en de 75e minuut maakte Nick Mink een onvervalste hattrick. Bij de 3–0 kon hij vrij door gaan naar de keeper na goed doorzetten van Damian Vos. De 4–0 scoorde hij vanuit een draai in het 16 meter gebied en de 5–0 kreeg hij op een presenteerblaadje van Gert Mink. In de 82e minuut maakte super-sub Melvin Moes koppend de 6–0 eindstand binnen. Verdedigend hielden de DVC-ers de wedstrijd goed onder controle en gaven deze middag geen cadeautjes weg.