’n Lekker Pottie Kaort’n in Emmen
ERM - In de maand maart (7, 8, 14 en 15 maart) vinden weer de traditionele toneelvoorstellingen plaats in café, restaurant Moorman. Dit jaar voor het 26e keer in successie. Het toneelstuk dat dit keer opgevoerd wordt heet: ’n Lekker Pottie Kaort’n. Het is een blijspel in drie bedrijven en is geschreven door Jan Tol en Astrid Baijs.
Korte inhoud:
Het stuk speelt zich af op het terras van hotel Boslucht, waar Trijntje en Grietje Aardema de scepter zwaaien.'Moet je als ouders nu optreden als je constateert dat het huwelijk van je dochter en schoonzoon aan het afglijden is? En hoe zou je dat dan aan moeten pakken? Anton Rademaker en Gerda Buiskool denken daar wel een oplossing voor te hebben. Ze sturen dochter en schoonzoon naar een hotel, waar Gerda eens gaat bekijken hoe het in werkelijkheid zit tussen hun beide.
Het voordeel is dat ze Gerda nog niet niet kennen, dus zij kan rustig haar gang gaan. Dat denken ze althans! Het wordt heel anders als er juist in hetzelfde hotel mensen opduiken die Gerda juist heel goed kennen! Tot zover een korte inhoud van het stuk.
Er volgt eerst een proloog in de morgen. Als het doek open gaat is het dezelfde ag rond een uur of drie. Het tweede bedrijf gaat verder op dezelfde dag rond de klok van zessen. In het derde bedrijf is het rond half acht in de avond. Halverwege gaat het doek even dicht en als het weer open gaat is het de andere morgen tien uur. Toegangskaarten zijn v.a. 15 februari in voorverkoop verkrijgbaar bij de familie Sikken, Dalerstraat 4, Erm (tel. 0591-361896).
T o n e e l c l u b E R M
speelt dit seizoen
’N LEKKER POTTIE KAORT’N
een blijspel in drie bedrijven geschreven door Jan Tol en Astrid Baijs
op vrijdag 7 maart 2014
op zaterdag 8 maart 2014
op vrijdag 14 maart 2014
op zaterdag 15 maart 2014
in café-restaurant Moorman in Erm
Aanvang: 20.00 uur - Zaal open: 19.15 uur
Rolverdeling:
Trijntje Aardema eigenaresse café/hotel Roelie Smits
Grietje Aardema haar dochter Heidi Oldengarm
Anton Rademaker bezorgde vader Roelof Ensing
Joke Paardekoper zijn dochter Nanja Blaak
Onno Paardekoper haar man Jan van Wijk
Gerda Buiskool vriendin van Anton Marit Anholts
Dirk Buiskool zoon van Gerda Marcel Heeremans
Femia Buiskool zijn vrouw Tina Schepers
Tjeerd Arends postbode Edwin Renting
Mr. Achterberg notaris Femmy Dijks
------------------------------------------
Souffleuse Karina Heijnen
Grime Marrie Derks en Anna Renting
Geluid Chris Moorman
Ontwerp progr. en PR Jacob kiers
Decors Geert Eising en Geert Cremers
Regie Hammy Oldengarm
O r g a n i s a t i e: V e r e n i g i n g D o r p s b e l a n g e n E R M