BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

?Po?zie dichterbij? weer geslaagd

, door Bennie Wolbers

EMMEN - De tweede editie van de voorleesmiddag van gedichten door bekende en onbekende Emmenaren in de huiskamer bij ook weer bekende en onbekende inwoners kan weer geslaagd worden genoemd. Op alle locaties in de gemeente Emmen was er veel aandacht voor de vele gedichten dier er werden voorgelezen.

Bij Minie en Hinke Wolters, voorzitter van hoofdklasser WKE was het ook goed vertoeven en aangenaam luisteren naar gedichten van Harrie Zwiers en Gerdien Lochtenberg. Bij elke sessie waren er bijna stoelen tekort om de belangstellenden een plaats te geven.

Onder het genot van een bakkie koffie en de door de dochter des huize zelfgebakken cake, werden door Harrie Zwiers en Gerdien Lochtenberg enkele prachtige gedichten voorgelezen van onder anderen Daniel Lohues en de vader van Harrie Zwiers, één van de eerste bestuursleden van de BVO Emmen.