BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Nieuw-Dordrecht rekent op veel volk bij Koepeldag

, door Bennie Wolbers

NIEUW-DORDRECHT – De organisatie van de jaarmarkt met de naam Koepeldag op Hemelvaartsdag (donderdag 5 mei) in Nieuw-Dordecht rekent ook dit jaar weer op duizenden bezoekers. De basis van de Koepeldag is een braderie en vlomarkt rond de muziekkoepel aan de Oranjedorpstraat.

 De markt is in de loop der jaren uitgegroeid tot een van de grootste van Noord-Nederland.

Voor de organisatie  zijn de middenstand,  Chaos in de Venen en het sociaal cultureel werk een samenwerkingsverband aangegaan. Ruim honderd handelaren hebben hun komst  toegezegd.

Vaste deelnemers zijn: Lunchroom/cafetaria ‘t Kruuspunt, en Coop supermarkt  Van der Weide. Bloemenhandel Hedera uit Oranjedorp komt met een kraam van twintig meter met bloemen en planten in allerlei soorten en maten.

Het randgebeuren van de Koepeldag omvat o.a. een draaimolen, schminken en muziek. De Koepeldag begint om 09.00 uur en gaat door tot 16.00 uur.