BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Dweilfestival Toeters & Bellen in Zwartemeer

, door Bennie Wolbers

ZWARTEMEER - Op zondag 1 februari wordt voor de 3e maal het carnavaleske dweilfestival "Toeters & Bell?n georganiseerd bij zalencentrum Zwartemeer in Zwartemeer.Deze muzikale dag staat volledig in het teken van het aankomende carnavalsfeest.

De zaal zal om 14:00 uur de deuren openenen en de 1e muzikale klanken zijn om 14:30 uur te horen en om 19:30 uur is de prijsuitreiking. De prijsuitreiking zal gebeuren door de Stadsprins van Emmen,die dit jaar wordt geleverd door C.V de Veentrappers uit Zwartemeer.

Het bestuur van "Toeters & Bell'n" bijgenaamd de "Dweilcommissie" is er weer in geslaagd om 5 topdweilorkesten naar Zwartemeer te halen. Deze dweilorkesten hebben al menig dweilfestivals op hun naam weten te  schrijven.

De orkesten die tijdens de 3e editie naar Zwartemeer komen zijn Dweilorkest de Ölietappers uit Schoonebeek, Dweilorkest Beentels Kabaal uit Bentelo, Dweil & Showorkest Altied Gezellig uit Doesburg, Dweilorkest Tapwacht 90 uit De Lutte en de Blauw'n Moandag Kapel uit Oldenzaal.

Deze dweilorkesten zullen dus hun muzikale kwaliteiten samen met een  flinke dosis humor in de strijd gooien om de jury te overtuigen dat zij recht hebben om de grootste bokaal en envelop met prijzengeld. De entree is deze dag vrij omdat de dweilcommissie van mening is dat "Toeters & Bell'n" een feest moet zijn voor het hele gezin. Meer info en foto’s op de website www.dolleduvelkes.com
Dweilfestival Toeters & Bellen in Zwartemeer