BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Dweilorkest Dinges terug uit Spanje.

, door Bennie Wolbers

EMMEN - Dweilorkest Dinges uit Emmen is terug uit Spanje, ze waren daar op uitnodiging om een week op te treden tijdens de bierfeesten. ( Oktober 2011). Voor de 23e keer werd dit typisch Duits bier feest georganiseerd in een grote tent die op het strand van Calella stond.( Calella ligt op 50 km ten noorden van Barcelona.) De Biertent stond al snel op zijn kop bij de eerste klanken van het Dweilorkest, wat een grote polonaise tot gevolg had.

Dweilorkest Dinges terug uit Spanje.
Dinges heeft ook een optreden verzorgd in het centrum van Lloret de Mar, dit leverde een gegraveerde oorkonde op van het bureau v toerisme. Ook zijn er nog een aantal optredens verzorgd bij verschillende Hollandse
Bars waar het nog lang gezellig bleef,  kortom het Dweilorkest uit Emmen kan terugkijken op een zeer geslaagd Spaans avontuur.