The Crucifixion in Emmenuitgevoerd door groot Valerius projectkoor
EMMEN - Het projectkoor Valerius voert op zaterdag 4 april om 19.30 uur de Crucifixion van John Stainer uit, in de Goede Herderkerk aan de Oude Roswinkelerweg in Emmen. Dit wordt het hoogtepunt van de scratchdag, waarop de hele dag dit oratorium geoefend is.

Er kunnen zelfs meer mensen meezingen met het koor. U zich nog via de website aanmelden voor de scratchdag. Organist is Euwe de Jong en de solo tenorpartijen worden door Joost van der Linden gezongen en de solo baspartijen door Ronald Jan Hanhart.
De leiding is in handen van Daniel Rouwkema, de dirigent van Valerius. Vorig jaar is dit ook met groot enthousiasme en succes uitgevoerd in een volle kerk.
Kaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar bij De Babyhoek in de Noorderstraat te Emmen, VVV Emmen, via de leden en de website www.mannenkoorvalerius.nl . In de voorverkoop kosten ze € 10,- en voor zover nog voorradig € 12,50 bij de kerk.