Amateurvoetbal
12 Maandag februari 2024
-
Amateurvoetbal
SVBO(zat) verliest van beter Borger
BORGER - Zaterdagmiddag was er voor SVBO(zat) weinig te behalen in de uitwedstrijd in en tegen Borger. De wedstrijd was net 5 minuten onderweg toen de Barger Oostervelders al op achterstand kwamen na een fout in de verdediging. 0-1. SVBO-trainer Jan Moes…
-
Amateurvoetbal
Terechte overwinning voor Weerdinge
WEERDINGE - In de zondag 3e klasse behaalde Weerdinge een 3-0 ovrwinning op Noordtser. Gezien de 2e helft was het terechte overwinning. We begonnen deze zondag met andere formatie omdat er wat blessures waren. Maar Noordster begon feller en beter dan ons op…
-
Amateurvoetbal
Bargeres ook na 11 wedstrijden nog zonder puntverlies
WESTERLEE - Er staat tot nu toe geen maat op Bargeres, want de koploper in de zaterdag 5e klasse F staat na 11 wedstrijden nog steeds zonder puntverlies bovenaan. Nu werd Westerlee op eigen veld met 5-1 aan de kant gezet. De wedstrijd begon niet zo…
-
Amateurvoetbal
SVBO pakt punt tegen koploper
BARGER OOSTERVELD – In de 1e klasse J wist SVBO zaterdagmiddag voor eigen publiek tegen koploper Oranje-Nassau een punt uit het vuur te slepen. 0-0. Eind september verloor SVBO de wedstrijd in Groningen met 4-1. Nu kwam de ploeg van trainer Peter Timmer een…
-
Amateurvoetbal
DZOH blijft in spoor van de koplopers
VOETBAL - DZOH is helemaal terug in de strijd om de titel in de 1e klasse J. De formatie van trainer Karlo Meppelink won op het kunstgras in Westerbork met 0-2 van VKW, nadat koploper Oranje-Nassau eerder op de dag punten had laten liggen tegen SVBO (0-0)…
-
Amateurvoetbal
Uitslagen amateurvoetbal op zondag 18 februari
Zondag 2e klasse H 14.00Suryoye-Mediterraneo FC – Dalen, 5-0 14.30Germanicus – Steenwijkerwold, afgelast 14.00Zuidwolde – De Tukkers, afgelast 14.00EMMS – Sc Emmeloord, 2-1 Zondag 2e klasse I Zaterdag 17 februari 19.00Stadskanaal – Musselkanaal, 0-2 Zondag 18…
-
Amateurvoetbal
Uitslagen Amateurvoetbal op zaterdag 17 februari
Weekend 1e klasse J Zaterdag 17 februari 15.00 Velocitas 1897 – VKW, 1-2 15.00 Oranje Nassau G – WKE 16, 3-0 14.00 Winsum – GVAV-Rapiditas, 3-3 14.30 PKC 83 – Hoogezand, 3-3 15.00 DZOH – WVV,2-2 Zaterdag 2e klasse J Dinsdag 13 februari 20.00 VEV 67 – VV…
11 Zondag februari 2024
-
Amateurvoetbal
Uitslagen amateurvoetbal op zondag 11 februari
Zondag 2e klkasse H Dalen - Zuidwolde 2-1 VENO - Germanicus 0-2 De Tukker - Bon Boys 0-3 Sc Erica - Twedo Zondag 2e klasse I Stadskanaal - Roden 4-1 Musselkanaal - Annen 0-2 Forward GSAVV- SC Stadspark 0-0 Sellingen - Gomos afgelast Helpman -VV Valthermond…
10 Zaterdag februari 2024
-
Amateurvoetbal
Uitslagen zaterdagvoetbal op 10 februari
Zaterdag/Zondag 1e klasse J Zaterdag 10 februari 14.30 GRC Groningen – PKC’8, 0-3 14.30 Hoogezand – Winsum, 2-2 14.30 SVBO – Oranje Nassau G. 0-0 19.00 VKW – DZOH, 0-2 Zondag 11 februari 14.00 GVAV-Rapiditas – Velocitas 1897 14.00 WKE’16 – WVV Zaterdag 2e…
5 Maandag februari 2024
-
Amateurvoetbal
FC Emmen start met team oud-spelers
EMMEN - FC Emmen zal op korte termijn starten met een nieuw team: oud-FC Emmen. Topscorer aller tijden van de club, Michel van Oostrum, gaat de rest van het huidige seizoen aan de slag met het samenstellen van het team. Van Oostrum: "Ik heb bij de club…
-
Amateurvoetbal
CEC schiet met scherp op Wagenborger Boys
EMMER COMPASCUUM – In de zaterdag 5e klasse F bezorgde CEC de toeschouwers op sportpark de Runde weer een mooie voetbalmiddag door met maar liefst 8 treffers tegenstander Wangenborger Boys van de mat te spelen. Na een ruststand van 3-0 door doelpunten van Tom…
-
Amateurvoetbal
Nipte nederlaag voor SVBO zat
BARGER OOSTERVELD - In de zaterdag 4e klasse F wist SVBO zat de punten niet in eigen huis te houden. De wedstrijd tegen Wildervank leek lang op een gelijkspel uit te draaien, maar werd in de slotfase met 1-0 verloren. De 1e helft ging het gelijk op, tot vlak…
-
Amateurvoetbal
Verlies voor WKE
GRONINGEN - WKE'16 nam het in de 1e Klasse J op tegen middenmoter Velocitas 1897, maar leed een onnodige 2-1 nederlaag. De thuisclub nam vlak voor de thee een 1-0 voorsprong via Mervyn Bos. In de 2e helft wist WKE'16 tien minuten voor tijd via Djairo Fik de…
-
Amateurvoetbal
SVBO in Winsum onderuit
WINSUM – In de zondag 1e klasse J kon SVBO het in en tegen Winsum niet bolwerken en verloor na een 0-0 ruststand met 3-0. SVBO dat voor de thee de wind in de rug had, verzuimde daarvan te profiteren. Wij speelden wel veel op de helft van Winsum. Behalve een…
-
Amateurvoetbal
Twedo wint van Dalen
NIEUW AMSTERDAM - In de 2e klasse H eindigde de wedstrijd Twedo- Dalen in een 2-1 overwinning voor Twedo. Dalen speelde tegen de wind in met veel combinatie spel, terwijl Twedo vooral de lange bal hanteerde. Het was Dalen die op voorsprong kwam nadat Wouter…
