Overzicht zondag 3e klasse P

NIEUW WEERDINGE – Afgelopen zondag werd in deze 3e klasse P de laatste speelronde afgewerkt. Ruinen was al kampioen en wist SC Erica de 2e periode te winnen en kon HOVC met een 2e plaats de periode van de kampioen niet meer ontgaan. Alleen Titan moest nog even aan de bak om de 3e periode veilig te stellen. Dat gebeurde ook, want de thuiswedstrijd tegen SVV 04 werd met 3-1 gewonnen. Rick Hendriks, Karsten Stavast en Harmjan Moesker zorgden voor de doelpunten terwijl Bart Moes nog wel de 1-1 scoorde. Rood was er in de slotfase voor Rick Piek van SVV 04.


ERICA - Op Erica eindigde de wedstrijd Sc Erica – Pesse met 2-2 gelijk. Pelle de Vries en Tom Vehof zorgden voor een 2-0 voorsprong maar Robin Okken en Milan Kolen zorgden uiteindelijk voor een 2-2 eindstand.

SLEEN - HOVC is ook klaar voor de nacompetitie door van Sleen te winnen. William Hoogerkamp en drie treffers van Jesse Arends zorgden voor een 0-4 eindstand.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda