Nipte overwinning van WKE op HSC?21
EMMEN – Op het Grote Geert Sportpark aan de Sluisvierweg won hoofdklasser WKE dankzij een trefzekere kopbal van Paul Weerman met 1-0 van koploper HSC?21 uit Haaksbergen. De wedstrijd was niet van een hoog gehalte maar daar maalde niemand om.
WKE begon de eerste 10 minuten goed, maar algauw vervlakte de wedstrijd. In de 21ste minuut mocht Almar Doek vanaf de rechterkant een vrije bal nemen. Hij draaide de bal met zijn linker richting de 2e paal en daar stond frank en vrij Paul Weerman. En, u raadt het al, hij knikte zoals gewoonlijk de bal in de verste bovenhoek. HSC '21 kreeg in die periode één goede kans. Robert Wilens schoot vanaf de 16 meter hard in, maar vond de weer uitstekende keepende Raymond Beukeveld op zijn pad.
Ruststand 1-0. Direct na rust behoedde diezelfde Raymond Beukeveld WKE voor de gelijkmaker. Met een ongelofelijke actie tikte hij de bal uit de rechterbenedenhoek. Het eerste kwartier van de tweede helft was voor het aandringende HSC. Ze hadden ook het betere van het spel. Maar na een kwartier kreeg WKE wat vat op het spel en werd weer wat dreigender.
Het laatste kwartier was opnieuw voor HSC. Dit kwartier werd ingeleid door een verkeerde terugspeelbal van Wil Koops. Hierdoor kwam Robert Wilens oog in oog met doelman Raymond Beukeveld. Die dwong door lang te blijven wachten Wilens naar de buitenkant. Er volgde een te slappe inzet zodat Martijn Doldersum de bal kon wegwerken.
De laatste minuten was er nog een slotoffensief van HSC’21, maar WKE hield stand. Een nipte 1-0 overwinning die uiteindelijk wel weer drie belangrijke punten opleverden voor de formatie van tyrainer Andre Paus.