Polonaise voor SVV?04
RUINERWOLD - In het carnavalsweekend liep SVV?04 de polonaise na een 0-1 overwinning op het op de tweede plaats staande Ruinerwold. Na enkele keren afgelast te zijn geweest kon SVV?04 eindelijk de strijd aan gaan met Ruinerwold,in de stand stonden de gastheren 13 punten boven SVV?04 en slechts 3 punten achter op koploper ZBC.
Daar van was vanmiddag niets te zien,Ruinerwold dacht er waarschijnlijk te licht over want de Schoonebekers waren in elk duel agressiever dan de rood witte brigade van trainer Henri Rijke.In de eerste minuten kreeg Harmen Stuiver al een goede mogelijkheid om de score te openen.
Maar dat zou te mooi geweest zijn. Ruinerwold herpakte zich na ongeveer twintig minuten en zette de SVV’04 achterhoede steeds meer onder druk,maar dit is juist het sterkste gedeelte van de ploeg van trainer Gerrie Boer, zonder al te veel moeite hield de achterhoede stand met in de hoofdrol Hielke Jan Meppelink .
Voor rust had Ruinerwold nog een paar goede mogelijkheden om de score te openen maar keeper Dennis Bos was deze middag niet te passeren, hij greep een paar keer goed in.Net voor rust had hij wel de assistentie van de paal nodig maar daar bleef het ook bij. Na de thee wilde Ruinerwold gelijk een voorsprong forceren,het drong de achterhoede van SVV’04 steeds verder achter uit maar moest in de persoonlijke duels steeds de meerdere erkennen.In de 65e minuut counterde SVV’04.
Een lange bal vanaf achter uit gespeeld bereikte Harmen Stuiver die op zijn beurt de te trage verdedigers te snel af was en de bal tegen de touwen knalde. 0-1 Ruinerwold probeerde het hierna nog wel maar kon geen vuist maken tegen de resoluut optredende SVV’04 verdedigers.
Tot aan het eindsignaal van de goedleidende scheidsrechter H.Winter was het laatste deel van de wedstrijd pompen of verzuipen voor SVV’04. De overwinning was misschien niet verdiend maar het counter doelpunt was er één zo bleek later om in te lijsten, want het bezorgde Ruinerwold een kater van jewelste en voor SVV’04 de polonaise. Volgende week wacht koploper ZBC, SVV’04 is er klaar voor.