SVBC onderuit tegen Ruinen.
In de 24e minuut kwam Ruinen onverwachts op voorsprong. Via een goede aanval over links belandde de bal voor de voeten van spits Kleiker die koelbloedig de 0-1 liet aantekenen. SVBC bleef ook na deze tegenslag de meest aanvallende ploeg zonder tot scoringskansen te komen. Na balverlies op het middenveld scoorde Ruinen zelfs de 0-2 middels een sublieme boogbal die keeper Gustin kansloos liet. Ruststand 0-2.
Na de pauze een fanatiek aanvallend SVBC . Rik v.d. Kolk schoof door naar het middenveld en achterin ging met 1 op 1 spelen. Men zette Ruinen vast op eigen helft en SVBC schiep zich diverse mogelijkheden om terug te komen in de wedstrijd . Het geluk zat echter vanmiddag niet mee . Menige doelpogingen gingen of naast of werden geblokt door de verdedigers van Ruinen. In de counter bleef Ruinen echter gevaarlijk en spits Kleiker kreeg een opgelegde kans om de wedstrijd definitief te beslissen maar hij faalde oog in oog met doelman Gustin.
In de 69e minuut kreeg SVBC eindelijk loon naar werken toen Berry Hummel een diepe bal van Rik v.d. Kolk achter doelman Kijk in de Vegte knalde : 1-2 . Na de aansluitingstreffer bleef SVBC op jacht gaan naar de gelijkmaker . In de 80e minuut kwam aan alle illusies een einde toen Frank Tissingh een goed uitgespeelde tegenaanval afrondde en de 1-3 liet aantekenen . Dit was tevens de eindstand. Al met al een ietwat geflatteerde nederlaag voor SVBC.
Volgende week wacht SVBC de moeilijke uitwedstrijd in Steenwijksmoer tegen Protos.