SVV'04 op weg naar de nacompetitie!!
SVV'04 deed zeer goede zaken door afgelopen zondag Steenwijker Boys met 4-0 te verslaan. Door deze belangrijke winstpartij en het verlies van LEO heeft SVV'04 volgende week met een gelijkspel tegen de directe opponent LEO voldoende om de nacompetitie veilig te stellen. De 3e plaats geeft namelijk recht op nacompetitie.
SVV'04 begon in de beginfase rommelig en daardoor waren de krachtsverschillen in het begin gering. SVV'04 had wel het betere van het spel en drong naarmate de wedstrijd vorderde Steenwijker Boys steeds meer vast op eigen helft. Ook waren het aantal kansen in de eerste helft voor SVV'04. Harmen Stuiver kwam 1 maal oog in oog met de keeper, maar zijn schot werd gekeerd door de doelman van Steenwijker Boys.
Daarna kwam Jarno Gerrits in een goede scoringspositie door na een goede voorzet van de rechterflank op het doel te koppen, alleen de keeper van Steenwijker boys voorkwam een treffer met een fantastische reflex. Een aantal minuten na deze actie, kon wederom Jarno Gerrits op de keeper afgaan. Jarno Gerrits faalde oog in oog met de keeper deze opgelegde kans te benutten.
De keeper van Steenwijker boys moest in de eeste helft echter wel het hoofd buigen na een fantastische vrije trap van Anne de Jonge. De spits bleek weer eens een neusje voor de goal te hebben en ronde de vrije trap van ongeveer 30 meter buiten het bereik van de goalie. SVV'04 kon hierna rusten met een 1-0 voorsprong.
Na de rust kwam Steenwijker boys erachter dat Giethoorn met 1-0 voor stond. Steenwijker Boys zette hierna steeds meer druk op de Schoonebeker defensie. Dit resulteerde in een aantal kansen en in 1 zeer grote kans. Maar SVV'04 sluitpost Dennis Bos wist met 2 katachtige reflexen achter elkaar zijn doel schoon te houden. Dit gaf de rest van de SVV'04 spelers weer nieuwe energie, en het doel van Steenwijk werd weer eens opgezocht.
In eerste instantie redde de Steenwijker Goalie weer een inzet van SVV'04, maar de daar op volgende corner werd door verdediger Gerwin Wesselink binnen gelopen. De 2-0 voorsprong werkte bevrijdend voor SVV'04 en de druk werd meer opgevoerd door SVV. Dennis Gommer scoorde zijn 9e goal in de 80e minuut, daarop volgend was het Stephan Bos die met het hoofd de 4-0 binnenkopte.
Kortom een goede overwinning voor de jonge ploeg uit Schoonebeek. Volgende week staat de kraker op het programma voor de nacompetitie tussen LEO en SVV'04. Vele supporters uit Schoonebeek zullen zondag meereisen om hun SVV'04 aan te moedigen. Wellicht zitten er nog 2 hele mooie nacompetitie wedstrijden in het vat voor de Zebra's uit Schoonebeek.