BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Verrassende namen op Bekerfinaleavond futsal

, door Bennie Wolbers

HEERENVEEN - De bekerfinales futsal worden dit jaar gehouden in sporthal de Timp in Assen. Op vrijdag 20 maart vindt in samenwerking met zvv Schattenberg de finale plaats. De finalisten komen uit alle hoeken van district Noord. Voor alle zaalvoetballiefhebbers een happening die niet gemist mag worden.

Categorie B
Om 19.00 uur wordt gestart met de wedstrijd tussen de Leeuwarder derdeklasser Blauw Wit '34 5 en SJS 1 uit Stadskanaal. Blauw Wit '34 5 heeft een aantal gerenommeerde tweedeklassers uitgeschakeld, onder wie ONT/CHZ 1 en Bedum 3. SJS 1 is dit jaar gestart in de KNVB-competitie en is direct op weg naar de dubbel. De wedstrijd wordt gefloten door scheidsrechter Klinkhamer.

Categorie vrouwen
Corenos Da1 uit Roodeschool neemt het om 20.15 uur op tegen Futsal Heerenveen Da1. De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Swiers. Corenos is bij de vrouwen een verrassing, want in de competitie staan de vrouwen in de middenmoot. Futsal Heerenveen Da1 is volop in de race om zowel in de competitie als in de beker Futsal Heerenveen Da2 op te volgen als kampioen en bekerwinnaar.

Categorie A
De grootste verrassingen zijn wel de twee teams die om 21.30 uur de aftrap van de finale van de categorie A doen. Zowel sv Ens 1 als Omlandia 2 uit Ten Boer staan in hun eigen (eerste) klasse in de middenmoot. Ens wist in de voorrondes de hoofdklassers Workum en Drachtster Boys (de titelverdediger) te verslaan. De prestaties van Omlandia doen hier niet voor onder. Zij versloegen onder andere Drs. Vijfje 4 en gastvereniging Schattenberg 1. Aan scheidsrechter Latumalea de taak om de wedstrijd tussen beide cupfighters tot een goed einde te brengen.
Het belooft een geweldig spektakel te worden in Assen. De toegang is gratis.