Dames Hurry Up laat punten achter in Emmen
EMMEN – Het tweede team van Huyser E&O zorgde voor een daverende verrassing door met 22-20 te winnen van Hurry Up, ??n van de favorieten voor de titel in de regioklasse A. De dames uit Emmen stonden halverwege al voor met 21-9, maar de Zwartemeerders vochten zich nog wel weer terug via 14-10 werd het 16-16.
Daarna wist het via de standen 18-19 en 19-20 zelfs even weer een voorsprong te nemen. Toch wisten de dames van E&O in de slotfase van de wedstrijd maar liefst drie keer een bres in de Zwartemeerder verdediging te slaan en uiteindelijk de eindstand op 22-20 wisten te brengen.
Voor E&O 2 een prachtig resultaat, maar Hurry Up liet dure punten liggen in Emmen in de strijd om het kampioenschap met DOS. De Compascumers die zelf met 30-13 wisten te winnen van BWO hebben nu een gat van drie punten geslagen. Over twee weken staat de topper Hurry Up – DOS op het programma.