BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Eerste puntverlies voor dames van mannak Hurry-Up

, door Bennie Wolbers

De dames van Hurry-up moesten voor de 4e wedstrijd van het seizoen afreizen naar Oldenzaal , om te gaan spelen tegen Hacol 90. mannak Hurry-up had de voorgaande 3 wedstrijden met gemak gewonnen. Terwijl Hacol'90 enigszinds verrassend had verloren van SVBO. Hacol 90 was de voorgaande competitie als 3e geeindigd en geldt ook nu weer als een van de betere ploegen.

Hurry-Up, nog steeds zonder de geblesseerde Heleen Gustin , begon slap aan de wedstrijd. Maar kwam na 5 minuten toch op een 2-3 voorsprong. Opmerkelijk was hierbij dat er heel veel 100% kansen werden gemist.Ondanks dat kon Hurry-Up via 6-8 en 7-12 toch gaan rusten met een 10-14 ruststand.

In de 2e helft gingen de dames uitstekend van start , en liepen steeds verder uit , na een kwartier in de 2e helft was de stand opgevoerd naar 11-19.Mede door een aantal dubieuze beslissingen.(10x een 2 minuten straf en 5 strafworpen tegen) raakte Hurry-Up helemaal uit de concentratie.

Aanvallend werden kansen om zeep geholpen , terwijl elk schot van Hacol nu wel raak was. Hacol kwam langzaam maar zeker dichterbij en begon er weer in te geloven. Na 24 minuten in de 2e helft had Hacol de stand teruggebracht naar 20-22 om vervolgens in de laatste minuut zelfs op een 23-22 voorsprong te komen.

15 seconden voor het eind gaven de heren in het zwart echter toch nog een strafworp aan Hurry-Up.En werd de 23-23 eindstand op het scorebord gezet. Hurry-Up is door dit puntverlies gezakt naar de 3e plaats.