Kwebbel E&O biedt prima partij aan landskampioen
De verwachting, een flinke oorwassing, leek bewaarheid te worden. Maar waar de jonge selectie van trainer Henk Jan Ottens in voorgaande wedstrijden regelmatig door het ijs zakte knokte het zich nu terug in de wedstrijd. Mede door 6 treffers van Nicol Kooiker s was de achterstand bij rust nog maar 2 punten, 14â16.Â
Het publiek in Emmen ging er eens goed voor zitten want hing er een stunt in de lucht? Helaas voor de emmense dames, zover liet Dalfsen het niet komen. De eerste 2 treffers na rust waren voor de ploeg van de ex trainer van de heren van E&O, Peter Portengen.
Direct was het gaatje dus weer vier en dat bleek uiteindelijk onoverbrugbaar. E&O kwam nog terug tot 18 â 20 maar verder kwam het niet. Langzamerhand vloeiden de kracht weg en kon Dalfsen meer afstand nemen wat resulteerde in een 25â32 einduitslag.