BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Bedrocks op weg naar kampioenschap??

, door Bennie Wolbers

EMMEN - Zondag ontvingen Bedrocks Heren 1, de nummer twee op de ranglijst, het zelfde Pioneers uit Assen. Aan de wedstrijd werd aan Emmer zijde met lichte spanning begonnen, aangezien de nummer twee redelijk onbekend was. Het werd een mooie wedstrijd waarbij Emmer pitcher Mike Teunisse de man of the match genoemd kon worden. Gedurende de gehele wedstrijd kreeg hij door uistekend werpen en goed veldwerk van Bedrocks verdediging slechts 2 honkslagen tegen.

In slechts 7 inningen werd het pleit beslecht en stond er een fraaie 11-1 overwinning voor de Emmer honkballers op het scoreblok. Een fraaie 3 honkslag werd genoteerd voor Jop Strick. Er wordt heel voorzichtig gedacht dat er een kampioenschap voor Bedrocks zit aan te komen. Dat zou dan ook de fel begeerde promotie naar de derde klasse betekenen. Zondag aanstaande om 14.30 wordt het Winschoter WHSC op de Meerdijk ontvangen.
Bedrocks op weg naar kampioenschap??
Werper Scotty gooit achter de slagman langs

Bedrocks op weg naar kampioenschap??
Job Styrick na zijn 3-honkslag
Bedrocks op weg naar kampioenschap??
Werper Mike Teunisse op de achtergrond

Bedrocks op weg naar kampioenschap??
Pitcher5 Frank Verbon

Juniorenteam
Zaterdagmorgen speelde het honkbal juniorenteam van Bedrocks op de meerdijk tegen het Leekster Knights. Aanvankelijk ging de wedstrijd met startend Emmer pitcher Frank Verbon  mooi gelijk op. Daarna ontpopte zich aan Bedrocks kant een pitcherprobleem. 

Diverse Leekster slagmensen konden profiteren van 4  wijd en doorgeschoten ballen. Maar liefst een kwartet aan Bedrocks pitchers kwam er aan te pas, maar dat mocht niet baten. Met een prachtige 3-honkslag van Frank Verbon kwam een einde aan de wedstrijd die met 9-17 verloren ging.

Aspiranten
In de middag ontvingen de aspiranten koploper Pioneers uit Assen. Het werd een spannende wedstrijd met een verrassend einde. Aan het eind van de voorlaatste inning was het 2-6 voor de Assenaren. Toch wisten de Emmer honkballers de partij te beëindigen met een mooie 8-8.