Olympische sporter op Alles Kids in Drenthe festival
Emmen - Zaterdag 14 juli komt ex-hockey International Floris Jan Bovelander naar het Alles Kids in Drenthe festival. De international zal in het kader van de Drentse Olympische Zomer een bezoek brengen aan Mixed Hockeyclub Emmen op het festivalterrein. Tevens zal hij de winnaar van Speulkwartier 2012 huldigen.
Op het Alles Kids in Drenthe festival is veel aandacht voor bewegen en sport. Tal van sportverenigingen uit Emmen en omstreken presenteren zich op het festival en laten kinderen op een laagdrempelige manier kennis maken met hun sport. Het festival sluit hiermee aan bij de doelen van Drenthe 2028 en is daardoor onderdeel van de Drentse Olympische Zomer. Op uitnodiging van Drenthe 2028 komt ex-hockey International Floris Jan Bovelander naar Emmen. Hij zal een kijkje nemen bij de Mixed Hockeyclub Emmen op het festivalterrein en met jongeren in gesprek gaan.
Finale Speulkwartier tijdens Alles Kids in Drenthe
Daarnaast zal Floris Jan Bovelander de winnaar van Speulkwartier 2012 huldigen. Speulkwartier is een nieuw tv-programma dat in het teken staat van bewegen. Leerlingen uit groep 7 en 8 van vijf scholen uit de provincie zijn de afgelopen weken met elkaar de strijd aan gegaan.
Op zaterdag 14 juli vindt op het Alles Kids in Drenthe festival de finale plaats. De winnende school ontvangt uit handen van Floris Jan Bovelander een geheel verzorgde schoolreis naar Dierenpark Emmen, inclusief vervoer door Drenthe Tours.