BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Eerder nieuws pagina 150

12 Maandag februari 2024

  • Amateurvoetbal

    Bargeres ook na 11 wedstrijden nog zonder puntverlies

    WESTERLEE - Er staat tot nu toe geen maat op Bargeres, want de koploper in de zaterdag 5e klasse F staat na 11 wedstrijden nog steeds zonder puntverlies bovenaan. Nu werd Westerlee op eigen veld met 5-1 aan de kant gezet. De wedstrijd begon niet zo…

  • Amateurvoetbal

    SVBO pakt punt tegen koploper

    BARGER OOSTERVELD – In de 1e klasse J wist SVBO zaterdagmiddag voor eigen publiek tegen koploper Oranje-Nassau een punt uit het vuur te slepen. 0-0. Eind september verloor SVBO de wedstrijd in Groningen met 4-1. Nu kwam de ploeg van trainer Peter Timmer een…

  • Amateurvoetbal

    DZOH blijft in spoor van de koplopers

    VOETBAL - DZOH is helemaal terug in de strijd om de titel in de 1e klasse J. De formatie van trainer Karlo Meppelink won op het kunstgras in Westerbork met 0-2 van VKW, nadat koploper Oranje-Nassau eerder op de dag punten had laten liggen tegen SVBO (0-0)…

  • Amateurvoetbal

    Uitslagen amateurvoetbal op zondag 18 februari

    Zondag 2e klasse H 14.00Suryoye-Mediterraneo FC – Dalen, 5-0 14.30Germanicus – Steenwijkerwold, afgelast 14.00Zuidwolde – De Tukkers, afgelast 14.00EMMS – Sc Emmeloord, 2-1 Zondag 2e klasse I Zaterdag 17 februari 19.00Stadskanaal – Musselkanaal, 0-2 Zondag 18…

  • Amateurvoetbal

    Uitslagen Amateurvoetbal op zaterdag 17 februari

    Weekend 1e klasse J Zaterdag 17 februari 15.00 Velocitas 1897 – VKW, 1-2 15.00 Oranje Nassau G – WKE 16, 3-0 14.00 Winsum – GVAV-Rapiditas, 3-3 14.30 PKC 83 – Hoogezand, 3-3 15.00 DZOH – WVV,2-2 Zaterdag 2e klasse J Dinsdag 13 februari 20.00 VEV 67 – VV…

  • Handbal

    Handbalprogramma 13 – 18 februari 2024

    Beneleague Zaterdag 17 februari Volendam – HC Visé BM Handbal Aalsmeer – Handbalclub Izegem Hurry Up – Sittardia KTSV Eupen – HUBO handbal Achilles Bocholt – Handbal Houten Sporting Pelt – Bevo HC Eredivisie dames Donderdag 15 februari Volendam – Groot Venlo…

  • Handbal

    Handbaluitslagen 6 – 11 februari 2024

    Beneleague HUBO handbal – Sporting Pelt 31 – 29 Bevo HC – Handbal Aalsmeer 30 – 29 Sittardia – Volendam 37 – 35 Handbalclub Izegem – Hurry Up 29 – 30 Achilles Bocholt – KTSV Eupen 30 – 24 HC Visé BM – Handbal Houten 36 – 23 Eredivisie dames Groot Venlo – HV…

  • Handbal

    Handbalstanden per 11 februari 2024

    BELIQUE HEREN 1Achilles Bocholt18 –13 – 3 –2 =29565 –480 2HC Visé BM18 –14 – 1 –3 =29523 –465 3Sittardia18 –11 – 4 –3 =26584 –520 4Volendam18 –11 – 2 –5 =24633 –574 5Handbal Aalsmeer18 –10 – 3 –5 =23564 –514 6Hurry Up18 –9 – 1 –8 =19526 –548 7Sporting Pelt18…

  • Algemeen

    Metal Battle Voorronde Drenthe

    HOOGEVEEN - Zaterdag, 17 februari spelen er in het Podium te Hoogeveen 4 regionale metalbands tegen elkaar om een plekje in 1 van de 3 halve finales van de Metal Battle te bemachtigen. De strijd zal plaats vinden tussen: Bad Standing in 2020 is Bad Standing…

11 Zondag februari 2024

  • Amateurvoetbal

    Uitslagen amateurvoetbal op zondag 11 februari

    Zondag 2e klkasse H Dalen - Zuidwolde 2-1 VENO - Germanicus 0-2 De Tukker - Bon Boys 0-3 Sc Erica - Twedo Zondag 2e klasse I Stadskanaal - Roden 4-1 Musselkanaal - Annen 0-2 Forward GSAVV- SC Stadspark 0-0 Sellingen - Gomos afgelast Helpman -VV Valthermond…

10 Zaterdag februari 2024

  • Amateurvoetbal

    Uitslagen zaterdagvoetbal op 10 februari

    Zaterdag/Zondag 1e klasse J Zaterdag 10 februari 14.30 GRC Groningen – PKC’8, 0-3 14.30 Hoogezand – Winsum, 2-2 14.30 SVBO – Oranje Nassau G. 0-0 19.00 VKW – DZOH, 0-2 Zondag 11 februari 14.00 GVAV-Rapiditas – Velocitas 1897 14.00 WKE’16 – WVV Zaterdag 2e…

9 Vrijdag februari 2024

  • Betaald voetbal

    Tygo Land schiet machteloos FC Emmen dieper in moeras

    VOETBAL - Fred Grim was vorige week na het gelijkspel tegen FC Eindhoven blij met het punt, want met dat punt kon hij na zes nederlagen op rij 'verder'. Maar na vanavond is hij terug bij af. Bij Jong PSV, dat net als Emmen al weken niet had gewonnen, leed de…

  • Algemeen

    Hoe staat het met de dopingszaak AntwanTolhoek

    Beste wielerliefhebber, Je zou al bijna vergeten dat het WK veldrijden nog geen week geleden was. Wat waren Fem van Empel en Mathieu van der Poel toch sterk daar in Tábor, maar de blik van veel wielerfans is toch al afgewend naar het wegwielrennen. Daar was…

  • Algemeen

    Wethouders Emmen bezoeken Sociaal Werk Sedna

    EMMEN - Op maandag 5 februari verwelkomde Sociaal Werk Sedna een delegatie van de gemeente Emmen, bestaande uit Wethouders Dewy Léal en Raymond Wanders, voor een uitgebreid werkbezoek. Het bezoek bood een waardevolle gelegenheid om de banden tussen Sociaal…

  • Concerten

    André Manuel optreden in Cultureel Café De Amer.

    AMEN - Op zondag 25 februari komt Andre Manuel optreden in Cultureel Cafe De Amer. Al ruim 25 jaar staat Andre Manuel bekend als de bikkelharde satiricus. De shows van deze compromisloze bulldozer zitten vol incorrecte schimpscheuten, harde grappen en…