Alcohol in het verkeer
HOOGEVEEN – In de nacht van woensdag op donderdag hield de politie op de Schutstraat in Hoogeveen een 51 jarige inwoner van die plaats aan.
De man bestuurde met een alcoholgehalte van 0,6 promille een auto. Na het afnemen van een ademanalyse en het afleggen van een verklaring is hij met een rijverbod van één uur weer in vrijheid gesteld. De politie maakt proces-verbaal op.
COEVORDEN – De politie vorderde in de nacht van woensdag op donderdag het rijbewijs in van een 36 jarige inwoner van Erica. De man reed slingerend met zijn auto over de Burgemeester Reithsingel in Coevorden. Agenten die dit zagen controleerden de man en stelden vast dat hij gedronken had. De ademanalyse gaf een uitslag van 1,8 promille. Daarop is zijn rijbewijs ingevorderd. De politie maakt proces-verbaal op. De man is met een rijverbod van negen uur weer in vrijheid gesteld.