Beste wielerliefhebber,
Pssst... Nog 8 nachtjes slapen tot de start van de Tour de France in Bilbao! Dat betekent ook dat de week van de nationale kampioenschappen nu bezig is. Afgelopen week werden al de tijdritten verreden op het NK en het BK, maar nu zijn de meeste ogen vooral gericht op de wegwedstrijden van zaterdag en zondag!
Transfers Ondertussen komen ook diverse transfergeruchten op gang. Fabio Jakobsen, Sam Welsford, Ben Tulett... WielerFlits zit er bovenop en bij ons lees je het laatste nieuws als eerste op transfergebied. Ook spraken we met Richard Plugge, die reageert op de mogelijke interesse van NEOM City uit Saoedi-Arabië in het hoofdsponsorschap.
RIDE Magazine Nu de Tour voor de deur staat is het ook de hoogste tijd om jouw RIDE Tourgids te bestellen. Meer dan 200 pagina's aan wielerplezier, waarmee je uitstekend de zomer doorkomt en optimaal voorbereid bent voor de Tour de France. Bestellen kan hier!
Het grootste architectuurplan van de wereld, NEOM City in Saoedi Arabië, onderzoekt de mogelijkheid om vanaf 2024 het hoofdsponsorschap van Jumbo-Visma over te nemen. Een nauw betrokken bron uit het Midden-Oosten heeft WielerFlits aangegeven dat NEOM zeer serieus kijkt naar de wielersport en dat ze de sponsoring van de beste wielerploeg als een unieke kans zien.
Bauke Mollema zal dit jaar niet meedoen aan de Ronde van Frankrijk. Dat vertelde de 36-jarige renner tijdens de liveshow van de podcast In Het Wiel. Mollema lieten dat hij door zijn ploeg Trek-Segafredo, dat vanaf de Tour Lidl-Trek zal heten, niet geselecteerd is
De Tour de France is in aantocht en dat betekent dat de nationale kampioenschappen ook voor de deur staan. De Nederlandse titels worden in het weekend van 24-25 juni verdeeld in Sittard-Geleen. Denk jij te weten wie het NK op de weg gaan winnen? Doe dan mee aan onze winactie in samenwerking met Wolvenberg, distributeur van onder meer Castelli, en maak kans op een bijzonder tenue van Castelli.