BennieWolbers.nl

Aktualiteiten & sport in de regio Emmen

Roy Stroeve opende nieuw pand Hazelhof Zonwering

, door Bennie Wolbers

EMMEN – Onder grote belangstelling werd afgelopen zaterdag het nieuwe pand van Hazelhoff Zonwering aan de Weerdingerstraat geopend door FC Emmen aanvoerder Roy Stroeve. Hij deed door met een welgemikt schot(zie foto) de reclame-uiting van HZ Zonwering te onthullen. HZ Zonwering verhuisde van de Verlengde Spoorstraat naar een vier keer zo groot pand aan de Weerdingerstraat.

Roy Stroeve opende nieuw pand Hazelhof Zonwering
Deze ruimte heeft het volledig uit zijn jasje gegroeide bedrijf zeker nodig met het aangaan van uitdaging met de toevoeging van een reclamestudio. In samenwerking met Eric van IJsseldijk is Recla Emmen ook in het nieuwe pand van Addo en Fred Hazelhoff ondergebracht.
Roy Stroeve opende nieuw pand Hazelhof Zonwering
Na een grondige verbouwing met daarin een schitterende showroom een echt visitekaartje van het bedrijf geworden dat dit jaar ook haar 25-jarige bestaan viert.
Roy Stroeve opende nieuw pand Hazelhof Zonwering
De opening ging vergezeld van een open huis waarbij een hapje en drankje natuurlijk niet ontbrak.