SPORT
zondag 14 jan 2018 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Zondag 14 januari werd Fleur Hoogeveen de jongste clubkampioen ooit van de TTC Emmen. Een toernooi waar de jongere leden allen in de bovenste regionen van de ranglijst van de club eindigden. Zo was Fleur in de finale te sterk voor Dennis Arends.
Reageer!
zondag 14 jan 2018 | Geschreven door Emmie Suichies
ROLDE - HANDBAL UITSLAGEN WEEKEND 13 en 14 JANUARI 2018
Reageer!
zondag 14 jan 2018 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Retropop voegt 3 nieuwe namen toe aan de line up van het 2-daagse festival aan de Grote Rietplas in Emmen. Waylon, The Wild Romance en Martijn Fischer zingt Hazes worden toegevoegd aan het programma op zaterdag 9 juni.
Reageer!
donderdag 11 jan 2018 | Geschreven door Bennie Wolbers
BARGER OOSTERVELD â Tijdens de traditionele nieuwjaarsreceptie van de vv SVBO in Barger Oosterveld ging voorzitter Gerard Feringa in vogelvlucht even door het afgelopen jaar waarin SVBO onder anderen een complete nieuwe accommodatie kreeg met twee kunstgrasvelden.
Reageer!
dinsdag 09 jan 2018 | Geschreven door Emmie Suchies
Reageer!
maandag 08 jan 2018 | Geschreven door Emmie Suichies
ROLDE - De handbaluitslagen van het afgelopen weekend zien er als volgt uit:
Reageer!
maandag 08 jan 2018 | Geschreven door Emmie Suchies
ROLDE - Het handbalprogramma voor het komende weekend ziet er als volgt uit:
Reageer!
zaterdag 06 jan 2018 | Geschreven door Reinier de Boer pr PWZ
Vierdeklasser sc Elim zorgt voor daverende verrassing
STEENWIJKSMOER â De zaterdag vierdeklasser sc Elim heeft voor een daverende verrassing gezorgd door voor het eerst in de geschiedenis het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi te winnen. Elim werd tweede in de poule achter titelverdediger Noordscheschut en bereikte de grote finale door MSC in de kruisfinale te verslaan. In de finale won Elim na een 2-1 ruststand met maar liefst 5-1 van buurman Noordscheschut.
Reageer!
donderdag 04 jan 2018 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - De strijd om het kampioenschap van Drenthe Bridge nadert zijn ontknoping. Na vier avonden met 28 spellen per avond in de Hoofdklasse en 24 spellen in de eerste Klasse is de tussenstand van de top vijf als volgt:
Reageer!
donderdag 04 jan 2018 | Geschreven door Bennie Wolbers
Emmen â De tussenronde van het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi kreeg een knotsgekke ontknoping die zelfs Alfred Hitchcock niet had kunnen bedenken. De beslissing viel in het allerlaatste duel tussen HZVV en Dedemsvaart, die beiden negen punten bezaten. HZVV had aan een gelijkspel genoeg en Dedemsvaart moest winnen. Anderhalve minuut voor tijd leek HZVV met een 2-1 voorsprong op rozen te zitten, maar in een krankzinnige slotfase scoorde de tweedeklasser drie keer en is de zesde finalist.
Reageer!