Dierenbescherming zoek nazorgvrijwilligers
Vlak nadat men een dier uit het asiel heeft gehaald is alles nieuw en leuk. Na enige tijd gaat het echter ânormaalâ worden en kunnen er vragen bij het nieuwe baasje naar boven komen. Meestal zijn dit kleine dingen die naar voren komen tijdens een persoonlijk gesprek. Hierbij kan je denken aan vragen over verzorging of gedrag van het dier. Als vrijwilliger hoef je niet overal een antwoord op te hebben. Je kunt dit gewoon in het rapport vermelden en dan wordt er van het asiel uit contact opgenomen met de mensen.
Per bezoek moet je ongeveer op een uur tijd rekenen. Hoeveel bezoekjes je per maand maximaal wilt afleggen kan je zelf aangeven, evenals het gebied waarin je de nazorg wilt doen. Het aantal plaatsingen is sterk afhankelijk van de tijd van het jaar. De ervaring heeft geleerd dat mensen altijd heel enthousiast zijn wanneer er iemand van de Dierenbescherming langs komt om over hun nieuwe dier te praten.
Heb je belangstelling om als nazorgvrijwilliger aan de slag te gaan? Voor meer informatie en aanmelden kan je contact opnemen met Yvon. Tel.: 0593 â 79 50 32 of per e-mail: yvon01db@gmail.comÂ
Â