De markt van Emmen krijgt een nieuwe indeling

EMMEN - Vrijdag naar de markt? Natuurlijk. Alleen ziet jouw vertrouwde rondje over de Markt Emmen er vanaf vrijdag 21 augustus nu net even anders uit. Vanwege werkzaamheden bij de entree van het Rensenpark wordt de indeling van de markt aangepast. Een aantal marktkramen krijgt daarom een nieuwe plek. Je vindt verschillende ondernemers straks ook op het plein voor de Grote Kerk en op het Marktplein.


Maar geen zorgen: de Markt Emmen blijft gewoon de Markt Emmen. Met dezelfde vertrouwde gezichten, dezelfde gezelligheid en volop keuze. Van verse groente en fruit, vis, kaas en brood tot bloemen, planten, kleding, stoffen en nog veel meer. En juist al die verschillende kramen geven de markt kleur. Letterlijk én figuurlijk. Iedere ondernemer heeft zijn eigen specialiteit, zijn eigen verhaal en zijn eigen plek op de markt.


Vanaf 21 augustus loop je misschien nét even een ander rondje voor je favoriete kaas, bloemen of dat vaste praatje bij de kraam. Maar onderweg valt er genoeg te zien, te proeven én te ontdekken.

Om je op weg te helpen is er een nieuwe plattegrond. Daarop zie je precies hoe de markt is ingedeeld en waar je de verschillende kramen kunt vinden. Dus tas mee en op naar het centrum. Struin langs de kramen, proef iets lekkers, maak een praatje en ontdek de markt opnieuw. Een nieuw rondje. Dezelfde vertrouwde markt. Vol kleur.

#markt #emmen #weekmarkt #warenmarkt Minder weergeven

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda