Muzikale poëzie, 's werelds 1 Latin blues en een rijzende ster uit Nashville! in De Amer

AMEN = muzikale poezie, 's werelds 1 Latin blues en een rijzende ster uit Nashville!. Een weekend waarin je veel te kiezen hebt! TAMAR & Band vullen de deel op vrijdagavond met poetische liedjes en bijzondere verhalen over het alledaagse. Melodieus, persoonlijk en met nog genoeg ruimte op de stippellijntjes.... Zaterdagavond is voor een artiest die wat grootheid betreft eigenlijk niet meer op ons podium past, maar hij is er toch. Niemand minder dan DE Latinblues artiest José Ramirez komt met band naar Amen!

Nieuwsbrief 24, 25 & 26 oktober: muzikale poëzie, 's werelds #1 Latin blues en een rijzende ster uit Nashville!

Beste muziekliefhebber

Een weekend waarin je veel te kiezen hebt! TAMAR & Band vullen de deel op vrijdagavond met poetische liedjes en bijzondere verhalen over het alledaagse. Melodieus, persoonlijk en met nog genoeg ruimte op de stippellijntjes....
Zaterdagavond is voor een artiest die wat grootheid betreft eigenlijk niet meer op ons podium past, maar hij is er toch. Niemand minder dan DE Latinblues artiest José Ramirez komt met band naar Amen!

Het weekend wordt afgesloten met blues, rock en americana. Jax Hollow is een ster in wording en komt helemaal uit Nashville om ons kennis te laten maken met haar en haar doordringende stem en verbluffende gitaarsolo's. Deze dame wil je niet missen!

TAMAR & band

Muzikale poëzie over het alledaagse

T A M A R maakt poëtische liedjes en bijzondere verhalen over het alledaagse. Melodieus, persoonlijk, en met genoeg ruimte op de stippellijntjes. In maart 2021 kwam ‘En Het Werd Lente’ uit, de eerste single van haar eerste album ‘Langzaamaan’ en een prachtige ballad over het verlies van haar moeder. ‘Langzaamaan’ is een verzameling nummers over achterliggende jaren waarin ze afscheid neemt van haar jeugd, een generatie opschuift en met weemoed en verwondering het verstrijken van de tijd bezingt.
In 2022 werd ze uitgeroepen tot Beste Talent tijdens het Popgala Noord en verscheen haar single ‘Zacht Water’, een jaar later gevolgd door ‘En Je Wilde Dansen’. T A M A R was in 2023 ook één van de makers van De Wijk De Wereld Lewenborg, een ode aan de wijk waar ze geboren werd en opgroeide. Tijdens dit project besefte T A M A R dat het hoogste tijd was voor een solovoorstelling. Uit die gedachte ontstond ‘Mijn naam is te klein geworden’, persoonlijk en herkenbaar voor iedereen die graag geliefd wil worden om wie die is.

Datum: Vrijdag 24 Oktober 2025
20:00
Lokatie: Cultureel Café De Amer

José Ramirez & band

’s Werelds #1 latin blues artiest

Op 37-jarige leeftijd is José Ramirez ongetwijfeld de #1 latin blues artiest ter wereld. Wat José's muziek onderscheidt, is zijn pure passie voor de blues, vermengd met van nature geïnspireerde latin invloeden en zijn liefde voor soul en rhythm 'n blues. José heeft gespeeld met enkele van de grootste namen in de industrie zoals onder andere Keb' Mo', Ronnie Baker Brooks, Buddy Guy, Kingfish, Janiva Magness, Jimmy Johnson, Bob Stroger en Anson Funderburgh. Met de release van zijn tweede studio album in 2022 werd José de eerste Latin American artiest die een contract tekende bij het wereldberoemde blues & jazz label Delmark Records in Chicago. Het jaar 2024 begon met veel nieuwe en spannende dingen en bracht ons zijn derde album ‘Bad Hombre Live’.

Zijn allereerste live-album werd vorig jaar uitgebracht samen met de recent gefilmde biopic ‘Bad Hombre’. Deze vertelt het volledige en ongecensureerde verhaal van José, van zijn nederige begin en tegenslagen tot het worden van de #1 latin blues artiest in de VS. Hoog tijd voor een tournee en wat zijn we blij dat José en zijn band naar Amen komen.

Datum: zaterdag 25 Oktober 2025
20:00
Lokatie: Cultureel Café De Amer

Jax Hollow & band

Rijzende rock-ster uit Nashville

De muziek van Jax Hollow mengt moeiteloos blues, rock en americana. Haar oprechte, soulvolle teksten, doordringende zang en de verbluffende gitaarsolo’s getuigen van een zeldzame beheersing. Begrijpelijk dat Rolling Stone Frankrijk Jax vergeleek met "een vroege Sheryl Crow of Melissa Etheridge". Jax Hollow's reputatie strekt zich inmiddels uit tot ver buiten haar thuisbasis Nashville. Haar live optredens worden door Guitar World Magazine geprezen als "Hendrixiaans... met tinten van Jimmy Page en Eddie Van Halen."

In een stad als Nashville, met de meest getalenteerde entertainers ter wereld, komt Jax Hollow naar voren als een zeldzame drievoudige bedreiging: een genuanceerde en sterke songwriter, een krachtige zangeres en een gitarist van wereldklasse. Jax betovert het publiek met haar spectaculaire optredens. Kom jij haar een warm Amerwelkom geven?

Datum: Zondag 26 Oktober 2025
14:00
Lokatie: Cultureel Café De Amer

Aankomende concerten

Riley Catherall & band

Australische alt-country glanst in De Amer

11/10

Riley Catherall & band

Australische alt-country glanst in De Amer

→ Kaartje

Hans Dorrestijn

Nog Even Dit

12/10

Hans Dorrestijn

Nog Even Dit

→ Uitverkocht

Moses Patrou Hammond Trio

Uniek en relaxed potje soul, jazz en R&B

17/10

Moses Patrou Hammond Trio

Uniek en relaxed potje soul, jazz en R&B

→ Kaartje

Wouter Hamel

Jazzpop met een glimlach – tijdloos, elegant en eigenzinnig

18/10

Wouter Hamel

Jazzpop met een glimlach – tijdloos, elegant en eigenzinnig

→ Kaartje

Meena Cryle & The Chris Fillmore Band

Southern Blues, Soul, Gospel & Rock`n`Roll

19/10

Meena Cryle & The Chris Fillmore Band

Southern Blues, Soul, Gospel & Rock`n`Roll

→ Kaartje

Meena Cryle & The Chris Fillmore Band

Southern Blues, Soul, Gospel & Rock`n`Roll

19/10

Meena Cryle & The Chris Fillmore Band

Southern Blues, Soul, Gospel & Rock`n`Roll

→ Kaartje

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda