Hennepkwekerij ontmanteld en man aangehouden wegens mishandeling

COEVORDEN - De politie heeft donderdag in Coevorden een hennepkwekerij ontmanteld. Tijdens het ruimen van de kwekerij werd ook een man aangehouden. De politie heeft donderdagochtend een hennepkwekerij aan de Harm Smeengestraat ontmanteld. Naar aanleiding van eerder onderzoek met warmtecamera?s in Coevorden heeft de politie zoekingen gedaan bij twee woningen aan de Harm Smeengestraat. Bij de eerste woning trof de politie geen kwekerij aan. Bij de woning daarnaast troffen de agenten in de schuur en in de woning 150 planten aan. Deze zijn in beslag genomen. Eveneens was er sprake van diefstal van stroom. De 52-jarige eigenaar van de kwekerij is uitgenodigd om zich te melden op het politiebureau voor het afleggen van een verklaring.
Eveneens is die ochtend een andere 52-jarige man uit Coevorden aangehouden. Toen agenten bezig waren bij de hennepkwekerij bij de tweede woning, kregen twee mannen bij de eerste bezochte woning onderling ruzie waarbij de 52-jarige man een 40-jarige man uit Coevorden mishandelde.

Deze 52-jarige man is aangehouden. Bij hennepkwekerijen waarbij illegaal stroom wordt afgetapt ontstaan vaak zeer gevaarlijke situaties wat de kans op brand verhoogd. De politie vraagt burgers die een vermoeden hebben van een hennepkwekerij in hun buurt dit altijd te melden. Dit kan bij de politie in de woonplaats via 0900-8844 of bij meld misdaad anoniem 0800-7000.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda