Politieberichten donderdag 21 juni

Geen voorrang EMMEN ? Door een voorrangsfout ontstond er woensdagmiddag op de kruising van de Boslaan met de Houtweg in Emmen een aanrijding waarbij ??n persoon licht gewond raakte. Een bestelauto, bestuurd door een 42-jarige inwoner van Amsterdam, verleende op de kruising geen voorrang aan een personenauto bestuurd door een 23-jarige man uit Emmen. Door de aanrijding die volgde raakte een 46-jarige vrouw uit Emmen die bij haar plaatsgenoot in de auto zat, licht gewond. Zij is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Emmen.

Openbare dronkenschap
EMMEN – De politie bekeurde woensdagmiddag een 46-jarige man uit Ter Apel voor openbare dronkenschap. De man werd slapend en zwaar beschonken aangetroffen in de berm van de Ermerweg in Emmen.

ASSEN – Ook een 45-jarige vrouw uit Assen werd woensdagmiddag bekeurd voor openbare dronkenschap. De zwaar beschonken vrouw, die nauwelijks in staat was te lopen, veroorzaakte overlast voor een winkel aan de Oudestraat.

Alcohol in het verkeer
ANNEN – Op de Eexterweg in Annen botste woensdagavond door onbekende oorzaak een 35-jarige man uit die plaats met zijn auto tegen een boom. De man bleef ongedeerd. De man had gedronken (235 ugl) en de politie maakt proces-verbaal op.

DE WIJK – De politie vorderde in de nacht van woensdag op donderdag het rijbewijs in van een 42-jarige vrouw uit Ewijk. De vrouw reed in een auto over de A-28 en werd ter hoogte van De Wijk door de politie gecontroleerd. Zij had gedronken (695 ugl). De politie maakt proces-verbaal op.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda