Politieberichten donderdag 27 september

Politie zoekt getuigen brandstichting winkelcentrum HOOGEVEEN ? De politie zoekt getuigen van een brandstichting in het winkelcentrum aan de Grote Beer in Hoogeveen. Deze vond plaats op maandagavond 24 september omstreeks 21.00 uur bij een leegstaand pand (voormalig stomerij Helder) gevestigd achter snackbar Whip-Inn. Door onbekenden werd een brandende jas aan de klink van de toegangsdeur gehangen waardoor de deur beschadigd (zwart geblakerd) raakte. Het vuur doofde vanzelf maar de brand in het overdekte gedeelte van het winkelcentrum had veel groter kunnen worden met alle gevolgen van dien. De politie is dan ook op zoek naar getuigen. Zij kunnen bellen met 0900-8844.

Bromfietscontrole
ASSEN – Woensdagmorgen controleerde politie in Assen bromfietsers. 68 bromfietsers werden begeleid naar het politiebureau aan de Weiersstraat en daar uitgebreid gecontroleerd. 11 hadden een te hoge constructiesnelheid en twee vertoonden technische gebreken. Eén bromfiets was niet verzekerd en op een andere bromfiets zat een vals kenteken. Eén bestuurder was niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Tijdens rijdend toezicht zijn twee bromfietsers bekeurd voor het negeren van een geslotenverklaring, eentje voor het negeren van een rood verkeerslicht en twee voor het mobiel bellen tijdens het rijden. In totaal zijn 21 bromfietsbestuurders bekeurd. De politie gaat deze controles de komende tijd herhalen.

Auto van de weg
HUIS TER HEIDE – Door nog onbekende oorzaak belandde woensdagavond een 39-jarige automobilist uit Assen met zijn auto in de sloot langs de Koelenweg in Huis ter Heide. De man raakte licht gewond. Hij is ter plaatse onderzocht door medewerkers van de ambulancedienst en doorverwezen naar zijn huisarts.

Aangehouden op verdenking mishandeling
ASSEN – Op de Pelikaanstraat in Assen hield de politie woensdagavond een 38-jarige man uit die plaats aan. De man wordt verdacht van het mishandelen en bedreigen van zijn 47-jarige vriendin. Dit gebeurde op de Vaart in Assen, kort voor zijn aanhouding. De vrouw deed aangifte. De man is voor nader onderzoek ingesloten.

Agenten beledigd
ASSEN – Op het Stationsplein in Assen hield de politie in de nacht van woensdag op donderdag een 20-jarige jongen uit Westervoort aan. Agenten togen naar het Stationsplein na een melding over een verdacht persoon. Op het station troffen ze de jongeman. Toen ze hem aanspraken kregen ze een grote mond en werden uitgescholden voor ‘sukkels’, ‘trieste gevallen’ en ‘hopen stront’. Hij is aangehouden en voor nader onderzoek ingesloten op het politiebureau. De agenten deden aangifte van belediging.

Dronken man zorgt voor overlast
EMMEN – De politie bekeurde woensdagavond een 47-jarige man uit Emmen voor openbare dronkenschap. De zwaar beschonken man viel in een supermarkt aan het Wilhelminaplein in Emmen personeelsleden en klanten lastig. Naast een bekeuring kreeg de man ook een toegangsverbod voor de supermarkt.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda