Politieberichten maandag 26 maart

ZUIDLAREN ? Zondagmiddag is een vrouw, nadere gegevens ontbreken nog, gewond geraakt bij een aanrijding op de Julianalaan. Ze reed daar op haar fiets en werd op de rotonde aangereden door een 18-jarige motorrijder uit Zuidlaren. De vrouw is met verwondingen aan haar hoofd naar het ziekenhuis gebracht. De motorrijder reed op een zogenaamde pitbike, een klein model crossmotor. Deze motor voerde geen kenteken, was niet verzekerd en de bestuurder had geen geldig rijbewijs. De motor is in beslag genomen. Tegen de bestuurder wordt proces-verbaal opgemaakt.

Man aangehouden wegens mishandeling
ASSEN – Zondagmiddag heeft de politie een 48-jarige man uit Oostzaan aangehouden. Hij wordt ervan verdacht dat hij tijdens een conflict op een beurs aan De Haar een 26-jarige vrouw heeft mishandeld. Wat de oorzaak van het conflict tussen de twee is geweest wordt nog onderzocht. 

Bloedproef na aanrijding
EMMEN – Zondagavond reed een 53-jarige man uit Emmen met een scootmobiel tegen een geparkeerde auto op de Warmeerweg. De man had gedronken, maar een blaastest lukte niet. Daarop heeft een arts van de man bloed afgenomen voor onderzoek naar de aanwezige alcohol.

Politie onderzoekt vernieling auto’s
HOOGEVEEN
– Zaterdagnacht zijn aan de Nije Nering en de Boekenberghstraat van meerdere auto’s banden lek gestoken. Zondagochtend werden de vernielingen gemeld. In totaal gaat het, voor zover nu bekend, om 17 lek gestoken autobanden. De politie stelt een nader onderzoek in.

MEPPEL – Zaterdagnacht zijn in de Emmastraat meerdere auto’s bekrast. In totaal 13 auto’s hebben lange krassen over de zijkant. Alle eigenaren doen aangifte en de politie stelt een nader onderzoek in. Voor zowel de vernielingen in Hoogeveen als in Meppel vraagt de politie eventuele getuigen om informatie bij de politie te melden.

Ongeval met letsel
ANSEN – Zondagmiddag zijn twee mensen gewond geraakt bij een ongeval op de Kerkdijk. Een 48-jarige man uit Oosterwolde reed met zijn auto in de richting van de Anserweg. Uit tegengestelde richting naderde een auto, bestuurd door een 35-jarige vrouw uit Dwingelo. Deze reed vermoedelijk teveel op de andere weghelft, waardoor beide auto’s botsten. Beide bestuurders zijn voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

Spookrijder onder invloed van alcohol
EMMEN – Zondagavond reed een 47-jarige man uit Estland met zijn auto over de Rondweg. Een agent zag hem rijden, tegen het verkeer in, en gaf een stopteken. De man had gedronken, 1,15 promille, en kreeg daarvoor een proces-verbaal.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda