Twedo en Sc Erica in evenwicht

NIEU AMSTERDAM - In de zondag 3e klasse O eindigde de derby tussen Twedo en Sc Erica op sportpark Veenoord na een 2-1 ruststand met 2-2. Henk Hoogenbirk, trainer van Sc Erica, zag zijn ploeg al in de 4e minuut op voorsprong komen: ,,Ja dat was wel een opsteker, want na een mooie aanval over rechts was het Dustin Pruim die Pelle de Vries op maat aanspeelde en die op zijn buurt Jori Ebbinge wegstak in de 16 meter om de bal beheerst binnen te schieten. 0-1.

De vreugde duurde echter niet zo lang, want in de 10e minuut verspeelden wij de bal aan de rechterkant en Twedo daarna heel snel wist om te schakelen en Bram Vuuregge met een diepe bal wist weg te sturen en hij die mogelijkheid niet onbenut liet en de 1-1 scoorde.

Maar Twedo kwam ook weer snel met een antwoord, want vier minuten later lag de 2-1 er al in. Halverwege op de helft van Sc Erica kreeg Twedo een vrije bal en die werd er scherp ingebracht door David Rabbers en zonder dat iemand hem nog raakte viel de bal zo maar bij de 2e paal binnen. 2-1.

In de 68e minuut komt Sc Erica toch nog op een gelijkspel. Janiek Jongsma vindt met diepe bal achter de Twedo verdediging Jelmer Scheper en die kopte geheel vrijstaand vallend de gelijkmaker binnen.

Eindstand 2-2 van een wedstrijd waarin Sc Erica over hele wedstrijd gezien de beter voetballende ploeg was en in de 2e helft zeker nog een keer had moeten scoren van een hoekschop, maar Twedo wist ook mede dankzij enkele reddingen van onze doelman Jannick Rolink twee goede kansen niet te verzilveren onbenut.


Sc Erica trainer Henk Hoogenbirk

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda