SPORT
zondag 22 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Zeventien teams streden afgelopen zaterdag om de drie hoogste plaatsen bij de jaarlijkse Highland Games georganiseerd door de Rugby Club Emmen. Uitgedost in vele creaties waren verschillende teams bijeengekomen op het sportpark ?Meerdijk?. Vriendenteams, kroegenteams, sportscholen maar ook rugby, basket en volleybal teams deden mee om behendigheid en kracht te combineren. De vermoeidheid was op vele rode gezichten goed af te lezen wel dan niet veroorzaakt door de koperen ploert die voor een stralende dag zorgde.
Reageer!
zaterdag 21 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - De uitsalgen van de nacompetitie in district noord die vandaag zijn gespeeld zien er als volgt uit:
Reageer!
zaterdag 21 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Om negen uur vanmorgen is het tweedaagse beachvolleybaltoernooi op het marktplein in Emmen van start gegaan nadat er vanaf vrijdag keihard gewerkt is om de accomodatie voor deze tweede ronde in de Eredivisie beachvolleybal goed te kunnen laten verlopen. Onder een stalend zonnetje werd het spits afgewerkt door plaatselk favoriet Johan Oosting. De Emmenaar die via een wildcard aan dit toernooi in Emmen kan deelnemen won met zijn zijn teamgenoot Freek Michel de eerste partij met 2-1 van het duo Bijland/Boulee uit Zeeland. Nadat de eerste set nog werd verloren, won het dupo Oosting Michel de tweede set met 21-14 en de derde en beslissende set met 21-15.
Reageer!
vrijdag 20 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN/SLEEN - FC Emmen speelt vanavond in en tegen Sleen de laatste oefwedstrijd voor de vakantie. De wedstrijd begint om 19.00 uur. Op 28 mei is Erica'86, die haar 25-jarig jubileum viert de tegenstander. Deze wedstrijd begint om 14.00 uur.
Reageer!
donderdag 19 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Zaterdag gaat de nacompetitie in het zaterdagvoetbal van de KNVB district noord van start met de eerste poulewedstrijden en het totale programma voor zaterdag 21 mei ziet er als volgt uit:;
Reageer!
donderdag 19 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Op 12 mei bereikte Pals Groep E&O de bekerfinale door in Aalsmeer te winnen. Met veel veerkracht en strijd werd in Aalsmeer met 24-19 gewonnen. Op 2 juni spelen onze heren nu de bekerfinale in Almere tegen Hurry Up. Voor alle supporters is er de mogelijkheid om mee te gaan met de bus. Voor slechts ?5,- kun je al mee met de bus. Dit is zonder toegangskaart. De toegangskaarten worden wel voor iedereen die een plek in de bus heeft gereserveerd en hoef je dus NIET zelf te reserveren/kopen. Een toegangskaart voor de wedstrijd kost bij Pals Groep E&O ?6,-. Voor slechts ?11,- kun je onze heren dus al in Almere aanmoedigen. Heb je je nog niet opgegeven? Doe dit dan zo snel mogelijk bij jesper93arends@hotmail.com of E.v.d.Heide15@kpnplanet.nl Let op!! VOL=VOL
Reageer!
dinsdag 17 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN -Hier volgt het laatste nieuws van FC Emmen op dinsdag 17 mei.
Reageer!
dinsdag 17 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Hier volgen in de Eredivisie de wedstrijden de 34e speelronde.
Reageer!
dinsdag 17 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Hier volgt het programma voor de beslissingswedstrijden voor herkansing/degradatie voor de zaterdag in District Noord.
Reageer!
dinsdag 17 mei 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Golfbaan BurgGolf in Emmen is op zaterdag 25 juni het strijdtoneel voor de eerste editie van het Open Drents kampioenschap Footgolf. Amateurvoetballers gaan die dag met elkaar in de slag tijdens het Het Broekhuis Open Footgolf. Een groot aantal teams heeft zich hier al voor aangemeld, maar zegt organisator Michel van Oostrum: ?Er is plek voor nog meer teams. Per team kunnen zich maximaal zes spelers inschrijven. Er is ruimte voor ongeveer 150 deelnemers. We gaan op zoek naar het beste team en de beste individuele speler.?
Reageer!